Práce z domova Kutná Hora.jpg
Služby Obchody levně
Služby-Obchody-levně.jpg
Kurzy na počítači Obchody levně
Kurzy na počítači Obchody levně.jpg
Obchody levně s českými výrobci
práce z domova s českými výrobci.jpg
optimalizace PageRank.cz TOPlist

Práce z domova Kutná Hora

Práce z domova Kutná Hora s Českými výrobci

Práce z domova Kutná Hora  Máte jedinečnou možnost vydělávat s významnými Českými výrobci z pohodlí svého domova formou e-shopu. Všechno potřebné Vás naučíme na profesionální úrovni a stanete rovnocenými partnery Obchodních zástupců výrobců na území ČR jen lépe placenými.
O nás

Jsme výrobně-obchodní společnost zabývající se internetovým obchodem již od roku 2001.
Sami vyrábíme balustrády a máme ke spolupráci napojeny České výrobní firmy napříč celou Českou republikou
Náplň práce z domova

Našim obchodníkům dáváme k dipozici e-shop na vlastní platformě , který naplníme výrobky Vámi vybraného českého výrobce. Váš e-shop nemusíte plnit zbožím ani fotografiemi či cenami. Zboží je Vám takto k dispozici k nabízení v e-shopu aniž byste jej nakupovali a skladovali. Dokonce se ani nestaráte o zasílání zboží poštou či jiným způsobem. Toto za Vás udělá sám Vámi vybraný výrobce. Vaší prací bude pouze přeposílání objednávek z Vašeho e-shopu výrobci, který vše zařídí (zabalí, vyexpeduje a předá přepravci). Váš e-shop bude propojen s centrálním skladem Vámi vybraného výrobce. Kompletní aktualizace jsou zajišťovány výrobcem na denní bázi automaticky z centrálního e-shopu. Proto Vám můžeme zajistit stále aktuální zboží i ceny. Veškeré propagační materiály Vám výrobce dává k dispozici. Můžete používat jeho logo, certifikáty o kvalitě zboží a dokonce řeší sám případné reklamace.Ceny zboží jsou nastaveny přímo výrobcem, což Vám zajišťuje nejnižší ceny na trhu. Náplní Vaší práce je jenom administrace e-shopu.
Podpora

K práci s Vaším e-shopem dostanete veškeré informace formou konzultací. Naučíme Vás jednoduchou editaci a administraci Webových stránek a e-shopů. Konzultace probíhají na základě předem domluvené schůzky a řešíme s Vámi přesně to co zrovna teď potřebujete řešit.
Naše požadavky

Přístup k internetu na vlastním PC, chuť učit se novým věcem, pečlivost a odpovědnost. Práci mohou vykonávat všechny věkové skupiny od 18 let.
Co nabízíme

Plnohodnotná podpora našeho týmu, školení, volná pracovní doba,výdělek přímo úměrný k odvedené práci, dlouhodobá spolupráce. Pro nejlepší karierní postup.
obchody levně.jpg
kvalitex.jpg
balustrády praha Obchody levně s českými výrobci.jpg
Dřevěné hračky  Obchody levně s českými výrobci.png
kabelky Obchody levně s českými výrobci.png
Name
Comment
Or visit this link or this one